Депресія

Депресія

ЛІЗ БУРБО

ЕМОЦІЙНЕ БЛОКУВАННЯ

Депресія – це засіб захисту від тиску, пресингу, особливо емоційного. Людина вдається до цього засобу, коли відчуває, що більше не в змозі витримувати емоційну напругу. Мої багаторічні спостереження показують, що депресії більше схильні люди, які перебувають у поганих відносинах з батьком протилежної статі. Саме цим пояснюється той факт, що людина, яка перебуває у стані депресії, схильна звинувачувати у всьому чоловіка чи дружину. Це один із різновидів психологічного перенесення. Наприклад, чоловік, який страждає від депресії, ставиться до дружини так, як хотів би, але не сміє ставитися до своєї матері.

Відмовляючись прийняти допомогу, він продовжує підживлювати злість чи ненависть, яку відчував стосовно батька протилежної статі, і занурюється у свій біль.

Чим серйозніша психологічна травма, пережита в дитинстві чи юності, тим важча депресія. Найбільш сильними негативними психологічними факторами є: травма знехтуваного, травма покинутого, травма приниження, травма зради та травма несправедливості. Такі серйозні душевні розлади, як депресія та маніакально-депресивний психоз, виникають внаслідок подібних травм лише в тому випадку, якщо дитина або підліток переживав ці травми на самоті, не маючи можливості поділитися з кимось своїми страхами та сумнівами. Не навчившись розкривати свою душу, він блокує свої бажання і врешті-решт зовсім в

собі, поринаючи у свою злість чи ненависть.

МЕНТАЛЬНЕ БЛОКУВАННЯ

Так як людина в стані депресії зазвичай не хоче допомагати собі сама і не просить допомоги в інших, вивести її з цього стану можуть тільки ті, хто мешкає поряд з нею. Якщо хтось із твоїх друзів чи близьких страждає від депресії, я раджу тобі поводитися з цією людиною жорстко та рішуче. Скажи йому, що ніхто не зможе допомогти, якщо він не допоможе собі сам.

Найважливіше для нього – усвідомити, що депресія викликана перенесеними у дитинстві чи юності душевними стражданнями. Він відмовляється бути таким, яким він є.

Найпоширенішим психологічним блоком є ​​відчуття відкинутого чи страх бути відкинутим. Людині, яка страждає від депресії, слід задуматися над тим, що, навіть якщо вона була відкинута в дитинстві чи юності, це зовсім не означає, що батьки її не любили. Швидше за все, батька, який його відкинув, теж свого часу було відкинуто батьком чи матір'ю. Перший етап порятунку від депресії – відчути співчуття до цього батька та постаратися зрозуміти його.

На наступному, найважливішому етапі хворий повинен постаратися вибачити себе за ті негативні емоції, які він відчував по відношенню до батька. Після цього йому не залишається нічого іншого, як поділитися з цим батьком своїми переживаннями, ні в чому не звинувачуючи. Немає нічого незвичайного і неприродного в тому, що дитина починає відчувати ненависть і злість, страждаючи на самоті. Хворий депресією також має ухвалити рішення об'єктивно оцінити всі свої переваги та недоліки, визнати свою значущість. Якщо йому важко зробити це самостійно, він може звернутися за допомогою до людей, які добре знають.

Якщо в людини, яка страждає на депресію, виникають думки про самогубство, в ній, швидше за все, щось померло, щоб звільнити місце для чогось нового, але він сприймає цю відмерлу частину себе як всю свою особистість в цілому.

ЛУЇЗА ХЕЙ

ПРИЧИНИ ХВОРОБИ

Ваші напади люті безпідставні. Повна безнадійність.

МОЖЛИВЕ РІШЕННЯ,ЩО СПРИЯЄ ЗЦІЛЕННЮ

Я беру відповідальність за своє життя. Я усвідомлюю свою силу, щоби змінити своє життя. Я дію та змінюю моє життя на краще. Я відчуваю в моєму серці радість та любов. Я сповнена вдячності та любові до себе. Я приймаю прожитий мною досвід, як потрібний мені, щоби вийти на новий рівень життя та розвиватися духовно. Я обираю життя. Я обираю світло і любов. Я обираю наставництво мого вищого божественного я.